نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: علاقه به روابط ارباب برده

1085
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47516
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به روابط ارباب برده

من دوست دارم برده یه خانم بشم
    و خونه ت************ه عیدش رو انجام بدم
    اونم باهم مثل یه نوکر رفتار کنه
    رو مبل بشینه و من بخوابم کنار میل اون کف پاهاش رو بذاره روی صورتم
    چطوری میتونم همچین کسی رو پیدا کنم 😭😭

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : علاقه به روابط ارباب برده

سلام به شما آقا رامتین
    بهتر است که به تمایلات و احساساتی که دارید توجه بیشتری کنید و سعی کنید که از خودتان سوال کنید که این تمایلات چیست و به چه دلیل این تمایلات را تجربه می کنید؟ در این حالت می توان امیدورا بود که آگاهانه تر در مسیر پاسخ به احساسات و نیازها گام برداشت.
    این تمایلاتی که شما دارید همانطور که از عنوانی که انتخاب کرده اید مشخص است که تا حدودی در مورد آن اطلاعات دارید به عنوان روابط ارباب و برده ای یا میسترس و اسلیو شناخته می شود به دلیل آنکه در رابطه ارباب و برده، یک نفر از شکنجه های فیزیکی و روحی و فرد دیگر از آزار دادن و شکنجه کردن، لذت می‌برد، می‌توان مبنای آن را حالات روانی سادیسم و مازوخیسم دانست. در این نوع رابطه، برده از خشونت فیزیکی به خصوص در رابطه جنسی، احساس آرامش پیدا می‌کند و در مقابل نیز ارباب از آزار رساندن و قدرت خود لذت می برد.البته این تمایلات در درجه و سطح های مختلفی تجربه می شود
    این رابطه یا فاعل یا مفعول و یا هر دو گرایش را دارا می باشند و متناسب با خواسته خود و توافق ایجاد شده، وارد این رابطه می‌شوند. باید به این مسئله توجه داشت که در رابطه جنسی، درد در مقدار کم ممکن است لذت جنسی را افزایش دهد. این مسئله را از نظر علمی به این صورت می توان توجیه کرد که در هنگام شادی و لذت، ماده شیمیایی دوپامین به مقدار زیاد در مغز ترشح می شود. همچنین دوپامین در پاسخ به درد نیز نقش دارد و شاید این مسئله تأثیری در افزایش لذت جنسی داشته باشد.
    از نظر روانشناسی دلیل قاطعی برای این موضوع هنوز مشخص نشده است. اما از عوامل تاثیر گذار در شخصیت روحی و روانی افراد می توان نوع شرایط تربیت در کودکی، محیط خانواده و عوامل ارثی را نام برد. این عوامل در کودکی تاثیر زیادی در شکل گیری شخصیت فرد دارد و سالم بودن محیط و روابط خانواده در سلامت جسم و روح فرد موثر خواهد بود در این مسیر بهتر است بجای اینکه سعی کنید شرایطی را ایجاد کنید تا بتوانید به نیازهای خود به این سبک پاسخ بدهید در اول به کمک درمانگر دلیل این گرایشات را بهتر بشناسید و بعد در این مسیر تصمیم گیری داشته باشید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد